Új Szlovén csoda - beszámoló

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Kanda Dániel

2009-09-29 - 14:24

a miheztartás (empátia, p.c. stb.) végett:

1. nem szlovén, max. szlovéniai csoda. ha jól olvastam (nem biztos), nem szlovénokról szólt a tudósítás, hanem ott élő magyarokról.

2. "jelenlegi szlovén falvak" helyett bátran lehet írni szlovéniai magyar falvakat, még akkor is, ha mára csak x %-ban lakják magukat magyarnak vallók.

ugye, nem nagy kérés, hogy legalább egy református portálon ne ismételgessük a ker. média felületes hibáit? - csak mert az ilyen szövegeket nem olyan jó érzés pl. egy szlovéniai magyarnak olvasnia.

Refdunántúl Adminisztrátor

2009-09-28 - 14:50

Alig egy évvel azután, hogy a szlovéniai reformátusok 60 év után újból helyben lakó lelkészt kaptak - pontosabban lelkészeket, hiszen egy fiatal lelkészházaspár érkezett hozzájuk -, szeptember 19-én máris presbiteri konferenciát szerveztek.

A teljes hír megtekintése

2017. június 25., vasárnap,
Vilmos napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 173
Összesen 2009. június 2. óta : 11138559

Ige Mellett

(2) „…vállalj értem kezességet!” (Jób 17,2–10)

Jób negyedik válaszának vége valójában egy IMÁDSÁG – 1. Jób kiönti szívét Isten előtt, részvétlen barátai miatt (16,2–5).* Egyik ember a másiknak csak... tovább

REPOSZT

Parancsra cselekedjünk!

Az elmúlt három évben a Missouri állambeli St. Joseph város derék polgárai egy napjainkban szokatlan látványt élvezhetnek: egy reverendás pap sétál városuk utcáin. (...) Csodálatos és ...
... Tovább

Dokumentumtár

FGY101114

Formátum:.doc
Méret: 47.0 KB

Nincs emberem - Faust Gyula igehirdetése

[ Saját anyagok feltöltése ] Dokumentum letöltése

Hangtár

A Szentírás tanítása az emberről

Formátum:.mp3,
Méret: 53.1 MB

Dr. Vladár Gábor előadása a Dunántúli Református Akadémián, a Pápai Református Teológiai Akadémia dísztermében, 2016 február 27-én. 

Hanganyag letöltése