Új Szlovén csoda - beszámoló

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Kanda Dániel

2009-09-29 - 14:24

a miheztartás (empátia, p.c. stb.) végett:

1. nem szlovén, max. szlovéniai csoda. ha jól olvastam (nem biztos), nem szlovénokról szólt a tudósítás, hanem ott élő magyarokról.

2. "jelenlegi szlovén falvak" helyett bátran lehet írni szlovéniai magyar falvakat, még akkor is, ha mára csak x %-ban lakják magukat magyarnak vallók.

ugye, nem nagy kérés, hogy legalább egy református portálon ne ismételgessük a ker. média felületes hibáit? - csak mert az ilyen szövegeket nem olyan jó érzés pl. egy szlovéniai magyarnak olvasnia.

Refdunántúl Adminisztrátor

2009-09-28 - 14:50

Alig egy évvel azután, hogy a szlovéniai reformátusok 60 év után újból helyben lakó lelkészt kaptak - pontosabban lelkészeket, hiszen egy fiatal lelkészházaspár érkezett hozzájuk -, szeptember 19-én máris presbiteri konferenciát szerveztek.

A teljes hír megtekintése

2017. augusztus 24., csütörtök,
Bertalan napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 2696
Összesen 2009. június 2. óta : 11565608

Ige Mellett

(31) „Nekem van eledelem…” (János 4,27–38)

AZ AZ IGAZI ELEDEL, ami éltet, minden körülmények között, testet és lelket értelemmel, reménységgel, erővel ruház fel, még a halál árnyékában is… – 1.... tovább

REPOSZT

Lombikprogram és életkérdés

Mi, keresztény, lombikos szülők hatalmas szenvedésen mentünk keresztül, hogy gyermekünk legyen. Minden embrióm kapott esélyt az életre. Életadás volt a célom, az Isten adta csodálatos ...
... Tovább

Dokumentumtár

Rosszízű megjegyzés és jóízű beszélgetés (Lukács 9:7-10a) Szűcs László igehirdetése, Szentkirályszabadja, 2011.01.23.

Formátum:.pdf
Méret: 74.7 KB

[ Saját anyagok feltöltése ] Dokumentum letöltése

Hangtár

nyitoit

Formátum:.mp3,
Méret: 14.3 MB

Nyitó istentisztelet, Imre Bálint esperes

Hanganyag letöltése