Pásztoráció és misszió - beszélgetés Steinbach Józseffel

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Dusicza Ferenc

2012-01-01 - 19:17

Köszönjük gyülekezeteink és iskoláink nevében a 2011-es év összes együttműködést és segítségét, amit az Egyházkerülettől kaphattunk!

Imádságunkban hordozzuk ezt a most kezdődő esztendőt összes megoldandó feladatával. Remélem sikerül kivenni részünket a közös feladatokban, úgymint a találkozók és a nagy évforduló.

Az iskolák, általános és közép összefogása fontos területe azegyüttműködésnek éppen a jövendő biztosítása érdekében. Megtesszük, amit megtehetünk, hogy ne mások arassanak veteményeseinkben.

Refdunántúl Adminisztrátor

2011-12-30 - 09:17

Az elmúlt évekből ismerős lehet Olvasóink számára, az a "hagyomány", hogy az év vége - új év kezdete kapcsán vissza- illetve előretekintésre kérjük egyházkerületünk vezetőit. A sorozat első részében Steinbach József püspököt kérdeztük, aki a beszélgetés első felében a pásztoráció és a misszió mentén idézi fel az elmúlt évet.

A teljes hír megtekintése

2018. June 20., Wednesday,
Rafael napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 391
Összesen 2009. június 2. óta : 14043342

Ige Mellett

(25) „…a Szentlélek volt rajta.” (Lukács 2,21–40)

Élt egy idős, Simeon nevű ember Jeruzsálemben. Személyigazolványszerű adatokat tudunk meg csupán róla: név, lakcím, életkor. Simeon egy ember volt a s... tovább

REPOSZT

Milyen lány?

„Hirtelen mintha mozgást hallottam volna a hátam mögött, a moslékos vödörnél. Ezután jött a teljes horror – egy aprócska lábat láttam kilógni a vödörből. A bábának ...
... Tovább

Dokumentumtár

NL120529

Formátum:.doc
Méret: 34.5 KB

Nagy Lajos hétkezdő meditácója a Veszprémi Kórház Belgyógyászati Centrumában. 2012.05.29.

[ Saját anyagok feltöltése ] Dokumentum letöltése

Hangtár

prk_laudacio

Formátum:.mp3,
Méret: 8.9 MB

Bogárdi Szabó István laudációja a Magyar Örökség-díj átadásán 2011. december 17-én. A Magyar Örökség-díjat a Pápai Református Kollégium kapta

Hanganyag letöltése