Lelki-tér megáldása a Nyugat-magyarországi Egyetemen

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Millisits Máté

2014-02-28 - 09:23

Nem értem,hogy állíthatnak olyat, hogy Magyarország második legrégibb harangja szólt volna az esemény alatt. A legrégibb harangok múzeumban találhatók. Tisztelettel: Millisits Máté művészettörténész, művelődéstörténész, a Budapesti Városvédő Egyesület szakmai alelnöke

Refdunántúl Adminisztrátor

2014-02-27 - 04:13

A történelmi felekezetek egyetemi lelkészei közös lelki teret kaptak a Nyugat-magyarországi Egyetem Apáczai Karán. Az ünnepélyen a római katolikus, evangélikus és református egyház vezetői áldották meg a termet és a benne folyó szolgálatot. 
A teljes hír megtekintése

2017. június 29., csütörtök,
Péter , Pál napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 3259
Összesen 2009. június 2. óta : 11173103

Ige Mellett

(2) „…ingerültségem feleletre kényszerít…” (Jób 20)*

UGYANAZT A HELYZETET ALAPVETŐEN MÁSKÉNT ÉS MÁSKÉNT LÁTHATJUK, attól függően, hogy ki hol áll, és milyen helyzetből nézi azt. – 1. Az egész helyzet azu... tovább

REPOSZT

Uborkaszezon

Én is lelkes híve vagyok az eklektikának, de egy egészséges határt kell meghúznunk, hogy mennyi dekoráció szükséges egy adott helyiségbe. Itt is érvényes az az ...
... Tovább

Dokumentumtár

NL120514

Formátum:.doc
Méret: 34.5 KB

Nagy Lajos hétkezdő meditácója a Veszprémi Kórház Belgyógyászati Centrumában. 2012.05.14.

[ Saját anyagok feltöltése ] Dokumentum letöltése

Hangtár

Az Isten-kérdés és a hit

Formátum:.mp3,
Méret: 64.8 MB

Dr. Németh Tamás előadása a Dunántúli Református Akadémián, a Pápai Református Teológiai Akadémia dísztermében, 2015. szeptember 19-én

Hanganyag letöltése