Az örömhír üzenete: amit mi elrontottunk, azt Isten helyre hozza

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Rásky Miklós

2009-12-11 - 10:15

Tisztelettel kérdezném a felső egyházvezetést, hogy most mi a helyzet Székesfehérváron, ugyanis úgy tudom, hogy László Tibor ügye a bíróságon van, s mi történik, ha a Munkaügyi Bíróság a nevezett lelkipásztort hozza ki a jogi procedúrából győztesnek? Köszönöm a majdani választ!

Refdunántúl Adminisztrátor

2009-12-11 - 08:24

A Mezőföldi Egyházmegye esperese 2009. november 22-én iktatta be a Székesfehérvári Református Egyházközség lelkipásztori tisztébe Berze Jánost. Az ünnepi istentisztelet alkalmával az egyházi méltóságok mellett testvérgyülekezetek, Fejér megye és Székesfehérvár önkormányzatának képviselői is kifejezték jókívánságaikat.
A teljes hír megtekintése

2017. december 14., csütörtök,
Szilárda napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 3490
Összesen 2009. június 2. óta : 12521027

Ige Mellett

(13) „…aki nem cselekedett irgalmasságot…” (Jakab 2,1–13)*

AZ IRGALMASSÁGRÓL… – 1. A krisztusi irgalmasság mennyire jelenik meg az életünkben? Mennyire vagyunk krisztusi emberek? (12–13) Ez egy alapkérdés (4–1... tovább

REPOSZT

Kustár Zoltán: Kihallgatták

A sértettek kára 200 ezertől 200 millió forintig terjedt. 100 millió forint fölötti vagy akörüli káruk csak keveseknek volt, de többen voltak, akik 50 millió ...
... Tovább

Dokumentumtár

NL120416

Formátum:.doc
Méret: 35.0 KB

Nagy Lajos hétkezdő meditácója a Veszprémi Kórház Belgyógyászati Centrumában. 2012.04.16.

[ Saját anyagok feltöltése ] Dokumentum letöltése

Hangtár

Az Isten-kérdés és a hit

Formátum:.mp3,
Méret: 64.8 MB

Dr. Németh Tamás előadása a Dunántúli Református Akadémián, a Pápai Református Teológiai Akadémia dísztermében, 2015. szeptember 19-én

Hanganyag letöltése