Az örömhír üzenete: amit mi elrontottunk, azt Isten helyre hozza

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Rásky Miklós

2009-12-11 - 10:15

Tisztelettel kérdezném a felső egyházvezetést, hogy most mi a helyzet Székesfehérváron, ugyanis úgy tudom, hogy László Tibor ügye a bíróságon van, s mi történik, ha a Munkaügyi Bíróság a nevezett lelkipásztort hozza ki a jogi procedúrából győztesnek? Köszönöm a majdani választ!

Refdunántúl Adminisztrátor

2009-12-11 - 08:24

A Mezőföldi Egyházmegye esperese 2009. november 22-én iktatta be a Székesfehérvári Református Egyházközség lelkipásztori tisztébe Berze Jánost. Az ünnepi istentisztelet alkalmával az egyházi méltóságok mellett testvérgyülekezetek, Fejér megye és Székesfehérvár önkormányzatának képviselői is kifejezték jókívánságaikat.
A teljes hír megtekintése

2019. October 19., Saturday,
Nándor napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 1384
Összesen 2009. június 2. óta : 17525678

Ige Mellett

(19) „…testi emberek…” (Júdás 1,17–25)

KI A TESTI EMBER? – 1. Ez azért fontos kérdés, mert mégiscsak ebben a testben élünk, és testünk minden rezdülése kihat ránk valamiként. Soha nem felej... tovább

REPOSZT

A választás másik margójára

Egybehangzó sajtóértesülések szerint Lamperth Mónika lehet Budapest új főjegyzője. Bár Lamperth az utóbbi években eltűnt az országos politika élvonalából, a rendszerváltás után nagy politikai karriert ...
... Tovább

Dokumentumtár

NL110307

Formátum:.doc
Méret: 33.0 KB

Nagy Lajos hétkezdő meditácója a Veszprémi Kórház Belgyógyászati Centrumában. 2011.03.07.

[ Saját anyagok feltöltése ] Dokumentum letöltése

Hangtár

Kinek prédikálunk? Az igehirdető és gyülekezete

Formátum:.mp3,
Méret: 63.0 MB

Steinbach József előadása a Dunántúli Református Akadémián, a Pápai Református Teológiai Akadémia dísztermében, 2016. február 27-én.

Hanganyag letöltése