„Ajtó Isten felé”

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Francsics Marika

2016-10-17 - 06:25

Szép jó reggelt !

Sajnos én kis gyermekként nem járhattam hittanra ! Egy egész életen át vágyakoztam iránta ! De ahol felnőttem nem volt se templom , se hittan az Iskolában ! Anyósom által Jehova Tanúihoz kerültünk a Férjemmel . 20 évig tartoztam oda , ám 3 évvel ezelőtt rájöttem , nem jó helyen vagyunk . A tanítás szép de nem tudnak életükkel mindent úgy tenni ahogyan azt tanítják . Most érdeklődöm a Református vallás iránt !
Gyógypedagógiai segítő munkatársként dolgozom Családsegítő és Irodalmi folyóiratnál újságírást tanulok .

Refdunántúl Adminisztrátor

2016-10-10 - 09:04

Több hónapos munka után megújult a Magyar Honvédség Rekreációs, Kiképzési és Konferencia Központ balatonfőkajári imaterme. A megszépült termet az október 2-án áldotta meg Oláh Emil alezredes, kiemelt vezető tábori lelkész és Bíró László katolikus tábori püspök.
A teljes hír megtekintése

2018. August 16., Thursday,
Ábrahám napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 6282
Összesen 2009. június 2. óta : 14425785

Ige Mellett

(42) „Ki tehát a hű és okos sáfár…” (Lukács 12,41–48)

JÉZUS HŰSÉGES SÁFÁRSÁGRA INTI TANÍTVÁNYAIT (41). – 1. A sáfár az, aki hűségesen engedelmes lehet, mégpedig kizárólag a gazdája felé, aki őt megbízta. ... tovább

REPOSZT

Ha nem teszed....

Momo világszerte rémisztgeti a gyerekeket angolul, japánul, spanyolul, és aggasztja a tehetetlen szülőket. Megjelent arab területen, a németeknél (ott épp egy műsorvezető lányát találta meg ...
... Tovább

Dokumentumtár

papírdíszek

Formátum:.pdf
Méret: 145.3 KB

Karácsonyi papírdíszek. Rásky Miklós gyűjtése.

[ Saját anyagok feltöltése ] Dokumentum letöltése

Hangtár

velkey101002

Formátum:.mp3,
Méret: 30.1 MB

"Hit, gyógyítás, gyógyulás" Dr. Velkey György előadása. Elhangzott 2010. október 2-án, Pápán a Dunántúli Református Orvosok I. Találkozóján.

Hanganyag letöltése