„Ajtó Isten felé”

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Francsics Marika

2016-10-17 - 06:25

Szép jó reggelt !

Sajnos én kis gyermekként nem járhattam hittanra ! Egy egész életen át vágyakoztam iránta ! De ahol felnőttem nem volt se templom , se hittan az Iskolában ! Anyósom által Jehova Tanúihoz kerültünk a Férjemmel . 20 évig tartoztam oda , ám 3 évvel ezelőtt rájöttem , nem jó helyen vagyunk . A tanítás szép de nem tudnak életükkel mindent úgy tenni ahogyan azt tanítják . Most érdeklődöm a Református vallás iránt !
Gyógypedagógiai segítő munkatársként dolgozom Családsegítő és Irodalmi folyóiratnál újságírást tanulok .

Refdunántúl Adminisztrátor

2016-10-10 - 09:04

Több hónapos munka után megújult a Magyar Honvédség Rekreációs, Kiképzési és Konferencia Központ balatonfőkajári imaterme. A megszépült termet az október 2-án áldotta meg Oláh Emil alezredes, kiemelt vezető tábori lelkész és Bíró László katolikus tábori püspök.
A teljes hír megtekintése

2018. October 21., Sunday,
Orsolya napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 2426
Összesen 2009. június 2. óta : 14845502

Ige Mellett

(21) „Pedig mi abban reménykedtünk…” (Lukács 24,13–35)

Csalódottan ment haza Jeruzsálemből Jézus két tanítványa, miután „Mesterüket” kivégezték. Egy örök emberi tapasztalat leírása ez, amit az is átél, aki... tovább

REPOSZT

A konzervatív gondolat

Kirk nem ismerte alaposan a klasszikus német kultúrát, de szépirodalmi műveltsége, keresztény elkötelezettsége, morális alapállása, modernitás-ellenessége világossá teszi ma is: a konzervatív hagyomány gazdagsága erőteljes ...
... Tovább

Dokumentumtár

Vesd az Úrra terhedet és Ő gondot visel rád!

Formátum:.docx
Méret: 11.7 KB

[ Saját anyagok feltöltése ] Dokumentum letöltése

Hangtár

Jézus Krisztus valóságos Isten és valóságos ember

Formátum:.mp3,
Méret: 56.6 MB

Dr. Németh Tamás előadása a Dunántúli Református Akadémián, a Pápai Református Teológiai Akadémia dísztermében, 2016. február 27-én.

Hanganyag letöltése