Tiéd a Bárány?

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt


Vargáné Zita

2018-09-17 - 11:21

Nagyon készültem erre a táborra négy unokámmal és anyjukkal/lányommal/. Nem fogadtam el a betegséget, nekem ott kell lenni! Isten mást tervezett, az intenzív osztályt. Az első ijedség után életemet, gyógyulásomat Isten kezébe tettem,helyébe azonnal kaptam teljes békességet. A táborban lélekben ott voltam, mindennap kaptam róla a híreket és rájöttem nem vagyok ott nélkülözhetetlen, volt aki beálljon a sorba helyettem,
de szükség volt rám beteg társamnak, aki tőlem is súlyosabb állapotban volt. Támogatni kellet lelki testvéremet, aki otthonában küzdött betegségével. Az az Istentől kapott békesség ami kisugárzott belőlem / erről nem tudtam/ lelki építésére volt szeretteimnek és lelki testvéreimnek, a gyógyulásomért imádkozóknak. Szóval táborban voltam, Isten táborában.

Refdunántúl Adminisztrátor

2018-09-10 - 09:56

 Július közepén tartotta gyülekezetünk református hitantáborát, melynek ebben az évben „Állati küldetés” volt a címe. A KOEN által összeállított anyag minden napján valamilyen bibliai állat segített nekünk megérteni Isten életünkre vonatkozó üzenetét, innen a tábor címe: Állati küldetés. Ige, bábozás, aranymondás, kézművesség, játékok mind azt a célt szolgálták, hogy megismerjük életünk Urát, Jézust.


A teljes hír megtekintése

2024. April 19., Friday,
Emma napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 12707
Összesen 2009. június 2. óta : 40183008