Zászlót bontott a dunántúli nőszövetség

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt


Refdunántúl Adminisztrátor

2026-04-20 - 08:00

A Dunántúli Református Nőszövetség tavaszi konferenciáján felavatták a zászlójukat. A Móron megtartott eseményen továbbá megismerkedtek a helyi nőszövetség aktuális életével is. A szövetség elnökének beszámolója:


A teljes hír megtekintése

2026. June 24., Wednesday,
Iván napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 22351
Összesen 2009. június 2. óta : 52804851