Ez történt a Mezőörsi gyülekezetben 2012-ben

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Tóth István Ferenc

2014-01-10 - 09:06

Isten áldása legyen rajtatok a 2014-es évben is.
A 2013-as beszámolót is várom. Köszönöm.
Pityu bátyátok.

Szőke Barnabás

2013-02-09 - 07:08

Kedves Nagytiszteletű Úr! Kedves Ferenc! Köszönjük szépen! Isten áldását kívánva, Tisztelettel:Tóth Károly és Szőke Barnabás

Dusicza Ferenc

2013-02-07 - 16:37

Kedves Mezőörsi Gyülekezet és Nagytiszteletű úr! Öröm volt olvasni a beszámolót és nézegetni a nagyszerű fotómontázst! Isten áldja meg kedves mindnyájukat!

Refdunántúl Adminisztrátor

2013-02-06 - 04:02

A Mezőörsi Református Gyülekezet életében a 2012. év programokkal teli mozgalmas év volt. A szervezett programok Ujvári János gályarab prédikátor évfordulója és a Dunántúli Református Egyházkerület megalakulásának 400 éves évfordulójára épültek. Ezek az események az egyházközség és az Ujvári János Református Szeretetotthon közös szervezésében kerültek megrendezésre.

A teljes hír megtekintése

2017. június 29., csütörtök,
Péter , Pál napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 3258
Összesen 2009. június 2. óta : 11173102

Ige Mellett

(2) „…ingerültségem feleletre kényszerít…” (Jób 20)*

UGYANAZT A HELYZETET ALAPVETŐEN MÁSKÉNT ÉS MÁSKÉNT LÁTHATJUK, attól függően, hogy ki hol áll, és milyen helyzetből nézi azt. – 1. Az egész helyzet azu... tovább

REPOSZT

Uborkaszezon

Én is lelkes híve vagyok az eklektikának, de egy egészséges határt kell meghúznunk, hogy mennyi dekoráció szükséges egy adott helyiségbe. Itt is érvényes az az ...
... Tovább

Dokumentumtár

NL120514

Formátum:.doc
Méret: 34.5 KB

Nagy Lajos hétkezdő meditácója a Veszprémi Kórház Belgyógyászati Centrumában. 2012.05.14.

[ Saját anyagok feltöltése ] Dokumentum letöltése

Hangtár

Az Isten-kérdés és a hit

Formátum:.mp3,
Méret: 64.8 MB

Dr. Németh Tamás előadása a Dunántúli Református Akadémián, a Pápai Református Teológiai Akadémia dísztermében, 2015. szeptember 19-én

Hanganyag letöltése