Illúziók nélkül - beszélgetés Steinbach József püspökkel

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie itt

Dr.Szíjj Ferenc

2015-02-20 - 09:39

Főtiszteletű Püspök Úr!
Örülök, hogy olvashattam az interjút. Mintha a számból vette volna ki a mértékadó szavakat, pedig már elmúltam nyolcvan. Isten áldását kérem további - gondolatai alapján reménykeltő - munkásságára. Sok erőt! Őszinte híve: Szíjj Ferenc

Refdunántúl Adminisztrátor

2015-02-19 - 12:19

Érdekli, hogyan gondolkodnak mások a világról, tiltott műveket olvas, jól memorizál, képtelen puskázni, de képes az „asztalra csapni”, rengeteget dolgozik és a bakancslistájára már nem férnek fel új dolgok. Azt mondja, hogy régóta nincsenek illúziói: az egyházban is bármi megtörténhet. Steinbach József dunántúli református püspökkel beszélgettünk. - A Parókia Portál interjúja

A teljes hír megtekintése

2019. June 26., Wednesday,
János , Pál napja van.

Látogatóink száma a mai napon: 10293
Összesen 2009. június 2. óta : 16554849

Ige Mellett

(15) „…felforgatta…” (Márk 11,15–19)

Egyszer, egy teológus barátom, magánbeszélgetésben elmondta nekem, hogy a templomtisztítás jelenete csak azzal a bizonyossággal fogadható el, amely hi... tovább

REPOSZT

„Együnk és igyunk, mert holnap úgyis meghalunk!"

Elképesztően sok felesleges ruhát vásárolunk. ... Természetesen az, hogy a ruhák gyártási költsége még a filléresnél is filléresebb, ami komoly emberi és ökológiai áldozatokkal jár. A ...
... Tovább

Dokumentumtár

NL130121

Formátum:.doc
Méret: 34.0 KB

Nagy Lajos hétkezdő meditácója a Veszprémi Kórház Belgyógyászati Centrumában. 2013.01.21.

[ Saját anyagok feltöltése ] Dokumentum letöltése

Hangtár

koszonto_polgm

Formátum:.mp3,
Méret: 6.3 MB

Köntös László köszöntője a Dunántúli Református Polgármesterek I. Találkozóján

Hanganyag letöltése